Okulary dla dzieci

Okulary dla dzieci

Salon EXPRESS OPTYK specjalizuje się w usługach dla dzieci. Nasi najmłodsi pacjenci mają zaledwie 3-4 miesiące!!!

Cienkie , lekkie i bezpieczne szkiełka , sprawdzone , bajecznie kolorowe oprawy w szerokiej ofercie kształtów i rozmiarów - tylko takie okulary proponujemy najmłodszym. Do tego szeroki wybór etui , sznureczków, gumek oraz silikonowych stoperów przytrzymujących okulary , plastrów okulistycznych do zakrywania oka i innych akcesorii niezbędnych dla zdrowia , wygody i bezpieczeństwa malucha . Zapraszamy również po okulary p/słoneczne z wysokimi filtrami!!!!

Kącik zabaw w naszym Salonie umila dzieciom czas spędzony w sklepie. Wszystko po to aby nasi najmłodsi pacjenci jak najszybciej zaprzyjaźnili się z OKULARAMI.

 
Specjalnie dla malych dzieci i niemowląt oferujemy wyjatkowe oprawki wloskiej fimy Mira-Flex. Okulary te swoją budową dostosowane są specjalnie do twarzy małych dzieci i wykonane z niełamliwego materiału, uniemożliwiającego ich uszkodzenie oraz spowodowanie ewentualnego urazu u dziecka.

Uwaga Rodzice!!!
Jeżeli w okularach Waszego dziecka szkła wymagają zmiany częściej niż raz do roku - wymienimy je bez kosztów szlifowania.
Rodzice płacą tylko za szkła!!! 

więcej na temat promocji...

Zapraszamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wszystkie treści (w tym hasła i slogany reklamowe) oraz zdjęcia znajdujące się na stronie są własnością OPTICOS S.C. lub własnością innych podmiotów wykorzystane za ich zgodą. Dotyczy to również szaty graficznej i układu strony internetowej. Korzystanie z naszych materiałów jest zabronione.
Ray-Ban Sillhoette Vogue Adidas Carrera Cotton Club Etnia Gucci Levis Look Marc Jacobs Oakley Pierre Cardin GIOFERRARI Polaroid Tommy Hilfiger OXYDO JZO Dolce & Gabbana PRADA Bobster Rudy Project