Okulary progresywne

Okulary progresywne

SOCZEWKI PROGRESYWNE - DOSKONAŁE WIDZENIE NA KAŻDĄ ODLEGŁOŚĆ!

NOWOŚĆ!
Tylko u nas możliwość przymiarki szkieł progresywnych przed zakupem!

Promocje dostępne są w naszym salonie. Zapraszamy!Polecamy dla wszystkich ceniących sobie wygodę użytkowania okularów oraz ich estetykę. Soczewki progresywne umożliwiają ostre widzenie zarówno dali jak i bliży oraz odległości pośrednich w jednych okularach.

Przypominamy, że w naszych salonach można zakupić wszelkiego rodzaju soczewki progresywne z ceną obniżoną o 15% od obowiązującej ceny katalogowej.

Oferujemy również działające na podobnej zasadzie soczewki do pracy biurowej.

                                 

 

NA WSZYSTKIE ZAKUPIONE U NAS SOCZEWKI PROGRESYWNE UDZIELAMY 30-DNIOWEJ GWARANCJI ADAPTACJI ! Oznacza to że mają Państwo 30 dni na oswojenie się z okularami progresywnymi i w przypadku braku adaptacji do szkieł, wymienimy je na okulary dwuogniskowe lub jednoogniskowe.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w naszych salonach.

Więcej na temat okularów progresywnych...

 


Wszystkie treści (w tym hasła i slogany reklamowe) oraz zdjęcia znajdujące się na stronie są własnością OPTICOS S.C. lub własnością innych podmiotów wykorzystane za ich zgodą. Dotyczy to również szaty graficznej i układu strony internetowej. Korzystanie z naszych materiałów jest zabronione.
Ray-Ban Sillhoette Vogue Adidas Carrera Cotton Club Etnia Gucci Levis Look Marc Jacobs Oakley Pierre Cardin GIOFERRARI Polaroid Tommy Hilfiger OXYDO JZO Dolce & Gabbana PRADA Bobster Rudy Project