Aktualności

Aktualności

Powrót

Okulary Progresywne na miarę XXI wieku


  

Okulary progresywne – rozwiązanie na miarę XXI wieku !

      W tym artykule chciałabym zaintersować Państwa nowoczesnym rozwiązaniem proponowanym przez nasz salon EXPRESS OPTYK jakim są okulary progresywne.

     Większość z nas , najczęściej po 40 roku życia , ma trudności z widzeniem przedmiotów znajdujących się blisko . Jest to proces fizjologiczny , związany z naturalnym starzeniem się oka. Zaczynamy sięgać po okulary do czytania , z czasem koniecznym staje się posiadanie dwóch par okularów – jednych do chodzenia , oglądania tv , drugich do czytania . Jest to niewątpliwie uciążliwe – ciągła zmiana okularów spowalnia nasze działania oraz stresuje.

   Świetnym rozwiązaniem są niewątpliwie w takiej sytuacji okulary dwuogniskowe bądź progresywne. To właśnie szkła progresywne umożliwiają ostre widzenie na każdą odległość , nie tylko na dal i bliż ale i odległości pośrednie np. komputer, zapewniają wygodę użytkowania , przejrzystość , komfort widzenia i elegancki wygląd.

   Uzupełnieniem oferty szkieł progresywnych są tzw. szkła biurowe . Proponujemy je wszystkim , którzy pracują przy monitorach komputerowych. dzięki nim będą państwo świetnie widzieć zarówno klawiaturę , monitor jak i dalszą przestrzeń biurka . W okularach jednoogniskowych jest to często niemożliwe.

   Korzystając z nowoczesnych szkieł progresywnych  gwarantujemy szybką i spontaniczną adaptację oraz końcowe zadowolenie  klienta , w przeciwnym przypadku proponujemy bezpłatną wymianę „progresów” na dwie oddzielne pary okularów lub szkła dwuogniskowe – jest to tzw, gwarancja adaptacji..

   Od wielu lat nasz salon specjalizuje się w dopasowywaniu szkieł progresywnych do indywidualnych potrzeb każdego klienta . Dokładne badanie wzroku , wybór odpowiedniej oprawy oraz idealny szlif to więcej niż połowa sukcesu.

 Chciałabym zachęcić Państwa do „wypróbowania „ szkieł progresywnych w naszym salonie . Często po rozmowie z optykiem , okulistą ,po obejrzeniu multimedialnych prezentacji temat staje się bliższy naszej wyobraźni i łatwiej podjąć słuszną decyzję. Szkła progresywne w naszym salonie objęte są 15% rabatem oraz gwarancją adaptacji o której wspominałam wcześniej. Jest więc to transakcja bez większego ryzyka , co ważne – wybór opraw do nowoczesnych progresów w naszym salonie jest bardzo duży.

    Szybkie tempo życia , zwiększająca się nasza aktywność a także względy estetyczne powodują , że pragniemy posiadać praktyczne i eleganckie okulary. Bądźmy otwarci na nowoczesne rozwiązania i pozytywne zmiany , które poprawiają komfort codzienności…

       …takim nowoczesnym rozwiązaniem są niewątpliwie okulary progresywne

                                                             … polecam – Ewa Araszewska

Wszystkie treści (w tym hasła i slogany reklamowe) oraz zdjęcia znajdujące się na stronie są własnością OPTICOS S.C. lub własnością innych podmiotów wykorzystane za ich zgodą. Dotyczy to również szaty graficznej i układu strony internetowej. Korzystanie z naszych materiałów jest zabronione.
Ray-Ban Sillhoette Vogue Adidas Carrera Cotton Club Etnia Gucci Levis Look Marc Jacobs Oakley Pierre Cardin GIOFERRARI Polaroid Tommy Hilfiger OXYDO JZO Dolce & Gabbana PRADA Bobster Rudy Project