Okulary dla kierowców.


Dla kierujących mamy kilka rozwiązań...
..które można połączyć w dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb użytownika. Jeżeli jesteś zainteresowana/y okularami dla kierowców uwzględniających Twoje potrzeby, zapraszamy do naszych salonów, pomożemy dobrać optymalne parametry soczewek oraz konstrukcję.

1/ Fotochromowe soczewki Transitions® XTRActive przeznaczone są do codziennego użytku i zostały zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy chcieliby połączyć w jednym okulary zarówno do jazdy nocnej  jak i w pełnym słońcu.  
Niewątpliwą zaletą soczewek jest doskonała reakcja na światło przez szybę samochodu, dlatego używanie ich przez kierowców zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Blokują 100% promieni UVA i UVB.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT...

2/ Powłoka antyrefleksyjna DRIVE - stworzona z myślą o kierujących pojazdami idealnie sprawdzi się podczas jazdy o zmroku i w nocy. Dzięki zastosowaniu tego typu powłoki podniesiesz komfort i bezpieczeństwo za kierownicą.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT...

3/ Sczewki progresywne - w naszej ofercie posiadamy specjalne konstrukcje soczewek progresywnych przeznaczone dla kierowców. Charakteryzują się szerokim polem widzenia dali oraz odległości pośredniej, co umożliwia bezproblemową kontrolę pulpitu. 

105283111_s mini


BADANIE WZROKU...